Jdi na obsah Jdi na menu
 


Letní aktivita 2011 - Malá Morávka

Naše Letní aktivita 2011 proběhla v termínu 3-9.7.2011 v Malé Morávce.Ubytováni jsme byli na chatě Lucka asi 1,5 km. od Malé Morávky. Náplní aktivity byly hry, soutěže, zdokonalování v přírodovědných a tábornických znalostech a dovednostech a také poznávání krás přírody CHKO Jeseníky.

Program aktivity den po dni:

Neděle 3.7.2011 - příjezd do Malé Morávky, ubytování, seznámení s okolím, počasí nám moc nepřeje - prší, hrajeme hry v chatě.

                                   pon-1.jpg

Pondělí 4.7.2011 - dopoledene výprava do Malé Morávky, Kapličkový vrch. Po obědě prší, připrava na tábornickou olympiádu, odpoledne tábornická olympiáda, večer hry a soutěže, procházka k Hornímu Václavovu.

                                   ut-2.jpg

Úterý 5.7.2011 - dopoledne návštěva Lanového centra Proud v Karlově pod Pradědem, adrenalinové atrakce, oběd na penzionu Karlovka, pěší návrat na chatu Lucka. Večer návštěva sousedního indiánského tábora, hry.

                                   ut3.jpg

Středa 6.7.2011 - pěší tůra údolím Bílé Opavy. Ráno vyjíždíme autobusem do Karlovy Studánky, odtud pěšky údolím Bílé Opavy na chatu Barborku, dále na Ovčárnu a odtud zpět busem do Malé Morávky. Odpoledne přírodovědná olympiáda. Večer vyhodnocení olympiády, hry.

                                    st4.jpg

Čtvrtek 7.7.2011 - dopoledne příprava na sportovní olympiádu, hry a soutěže, po obědě sportovní olympiáda, modelování z moduritu, hry a soutěže, po večeři vyhodnocení sportovní olympiády, hry s míčem..

                                    ct-5.jpg

Pátek 8.7.2011 - dopoledne soutěž ve vaření polévky na otevřeném ohni v kotlíku, po obědě olympiáda naruby, soutěže, hry. Večer vyhodnocení olympiády naruby, rozlučkový táborový oheň, opékání klobás, hry.

                                    pa6.jpg

Sobota 9.7.2011 - balení, úklid chaty, drobné soutěže a hry, po obědě odjezd do Šternberka.

                                    so7.jpg

Fotky z Letní aktivity 2011 v Malé Morávce najdete ve fotoalbu - letní aktivity (tábory).